"Polyglot" vertimai – Jums ir pagal Jus

Kalbos galia šiomis dienomis tampa svarbiausiu akcentu, o tikslingai išsakytas ar parašytas žodis – įrankiu, galinčiu efektyviai pasiekti numatytų tikslų, bendraujant su užsienio kompanijomis arba pačiais užsieniečiais. Našiam pokalbiui užtikrinti ar raštiškam pranešimui parengti į pagalbą atkeliauja vertimo biuras – operatyvūs vertimai internetu ir gy

Rinkitės patikimas vertimų paslaugas

Vertimo paslaugos Lietuvoje įsigali. Naudingos, taupančios laiką ir Jūsų energiją. Jei Jūsų lūkesčius atitinkančios vertėjų paslaugos tapo varginančiu ir nuobodžiu paieškos procesu, negalite apsispręsti, kam galėtumėte patikėti atsakingą užduotį arba norite efektyviai išnaudoti laiko sąnaudas, patikėkite vertimo paslaugas profesionaliems vertėjams. Tuomet vertimo paslaugos bus nepriekaištingos bei atitiks aukščiausius jūsų poreikius.

Vertimo biuras siūlo platų vertimo paslaugų spektrą: ne tik apimantį įvairių tekstų ir dokumentacijos vertimus raštu, bet ir vertimus žodžiu iš ir į lietuvių ar bet kurią kitą kalbą. Galimas ir vertimas internetu.

7 argumentai rinktis profesionalias vertimo paslaugas:

1. greitas vertimų kainos pasiūlymo pateikimas;

2. optimalus raštiško vertimo paslaugos ir kainos santykis;

3. aukšto lygio, profesionalūs vertėjai;

4. bet kokio sudėtingumo lygio tekstų operatyvūs vertimai;

5. kokybiškas aptarnavimas (lanksti apmokėjimo sistema, profesionalūs konsultantai);

6. išverstų dokumentų pristatymas paštu, faksu arba elektroniniu paštu;

7. vertimus organizuojamų sričių gausa ir įvairovė (medicina, teisė, finansai, grožiniai tekstai, techniniai tekstai,interneto svetainių vertimai, reklaminė medžiaga, naudojimosi instrukcijos, registracijos dokumentai ir kt.).

Pripažinkime, vertimo paslaugos šiandien - ne alternatyva, bet būtinybė. Net ir dėl mažiausio neatitikmens galite atsidurti itin nepatogioje situacijoje. Puiku, jeigu tai galite nuleisti juokais arba pripažinti menkniekiu, tačiau venkite rizikos darbiniuose santykiuose, nuo kurių gali priklausyti ne tik jūsų pelnas, bet ir geras kompanijos ar personalo įvaizdis.

Vertimo biuras – teisingas pasirinkimas tiems, kurie taupo laiką, vertina profesionalų darbą bei siekia aukščiausio preciziškumo. Patirtis ir aukštos kvalifikacijos vertėjai yra puikaus vertimo biuro pagrindas.

 


 

 
Translate to:
 
 

 

© 2009 SIA "KONELS"    
eXTReMe Tracker